Firma    Klimatyzacja    Sklep    Usługi    Kontakt    Poradnik    Partnerzy   

Klimatyzacja

Firma SŁAWKO oferuje Państwu urządzenia klimatyzacyjne marki SAUNIER DUVAL.

 

SAUNIER DUVAL klimatyzacja

 

Klimatyzatory SAUNIER DUVAL to nowoczesne i ekonomiczne urządzenia chłodzące i grzewczo-chłodzące. Bogata oferta rozwiązań daje nieograniczone możliwości tworzenia systemów klimatyzacyjnych. Do dyspozycji mamy:

SAUNIER DUVAL klimatyzacja

 

Zalety systemów klimatyzacji SAUNIER DUVAL:

 

Nie tylko przyjemny chłód

Podstawowym zadaniem klimatyzatorów jest chłodzenie pomieszczeń, ale urządzenia Saunier Duval mają także funkcję grzania. Ponadto klimatyzatory INVERTER mogą doskonale pracować w obu tych funkcjach nawet przy niskiej temperaturze zewnętrznej (do -15°C).
 

Chłód na zawołanie

SAUNIER DUVAL klimatyzacja

Wiele klimatyzatorów Saunier Duval posiada automatyczną funkcję TURBO, dzięki której urządzenie od razu po włączeniu błyskawicznie chłodzi nagrzane powietrze. Funkcja wspaniale sprawdza się w upalne dni w nasłonecznionych lub szybko nagrzewających się pomieszczeniach pozwalając szybko uzyskać idealny komfort.

Przyjemnie jak na plaży

SAUNIER DUVAL KLIMATYZACJA

Podczas letnich upałów nie ma nic przyjemniejszego niż delikatny powiew rzeźkiego powietrza. Zapobiega to zaduchowi i nieprzyjemnemu zapachowi. Dzięki precyzyjnemu układowi nawiewu klimatyzatory Saunier Duval zapewniają aktywny ruch powietrza, który daje wrażenie przyjemnej bryzy. Dodatkowo funkcja ta sterowana jest za pomocą pilota.

Sposób na zimne dni

SAUNIER DUVAL klimatyzacja

Wszystkie klimatyzatory Saunier Duval to urządzenia grzewczo-chłodzące. Dzięki zastosowaniu technologii "pompy ciepła” możliwe jest bardzo ekonomiczne ogrzewanie pomieszczeń wiosną i zimą. Aby wyprodukować ponad 3 kilowaty energii cieplnej, wystarczy zaledwie 1 kilowat energii elektrycznej.

Ciepło od pierwszej chwili

SAUNIER DUVAL klimatyzacja

Urządzenia Saunier Duval zapewniają błyskawiczną regulację temperatury, nawet w przypadku, gdy należy dogrzać pomieszczenie. Dzięki funkcji GORĄCY START urządzenie po uruchomieniu wytwarza ciepły nawiew, a tym samym – czas potrzebny na dogrzanie pomieszczenia skraca się do minimum. Dzięki temu mieszkanie w chłodne wieczory zawsze będzie ogniskiem przyjemnego ciepła.

Ciepło czy zimno?

SAUNIER DUVAL klimatyzacja

Wiele klimatyzatorów Saunier Duval potrafi samodzielnie wybrać tryb pracy – chłodzenie lub grzanie – w zależności od temperatury. Zapewnia to niezmienny komfort w pomieszczeniach nawet wiosną lub jesienią, kiedy pogoda bywa bardzo zmienna.

Funkcja REPEAT

SAUNIER DUVAL klimatyzacja

Funkcja ta została wprowadzona w celu jeszcze większej prostoty obsługi. Pozwala ona na dowolnie długie powtarzanie przyjętego programu pracy, zamiast codziennego programowania czasów pracy. Dzięki tej funkcji obsługa sterownika stała się wręcz intuicyjna.

Oszczędnie i przyjemnie

SAUNIER DUVAL klimatyzacja

Wysokiej wydajności sprężarki charakteryzują się doskonałą pracą i bardzo wysoką mocą w stosunku do niskiego poboru energii elektrycznej. Sprężarka jest bardzo cicha, a urządzenie dodatkowo wyposażono w wentylatory z systemem redukcji szumów, dzięki czemu praca klimatyzatorów Saunier Duval nie zakłóca wypoczynku ani pracy.

Bezpiecznie i wygodnie

SAUNIER DUVAL klimatyzacja

W przypadku przerwania dopływu energii elektrycznej lub spadku napięcia, po przywróceniu poboru prądu urządzenie włącza się samoczynnie w zadanym programie dzięki funkcji RESTART. Zapobiega to przykrym niespodziankom po powrocie z urlopu lub pracy, a także oszczędza problemów z ponownym ustawieniem ulubionego programu.

Klasa A++

SAUNIER DUVAL klimatyzacja

Wiele klimatyzatorów Saunier Duval ma klasę energetyczną A++. Jest ona gwarancją najlepszej efektywności i energooszczędności urządzeń. Wybór takich klimatyzatorów oznacza wymierną oszczędność kosztów (do 10% w stosunku do klasy A i do 20% w stosunku do klasy B).

Copyright © 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Studio reklamy ADGRAPE.
Klimatyzacja Toruń, klimatyzator w domu, montaż sprzedaż